Oklejanie samochodów w Białymstoku

Oklejanie aut – Białystok

Oklejanie aut Białystok

Oklejanie aut Białystok. Każdy kto prowadzi swój biznes zdaje sobie sprawę z olbrzymiej siły reklamy. Jednym ze skuteczniejszych i stosunkowo prostych sposobów pozyskania klientów jest reklama na samochodzie. Dzięki mobilności, oklejony reklamą samochód obejmuje zasięgiem bardzo rozległy obszar, a co za tym idzie – dociera do większej liczby ewentualnych klientów. Firm oferujących usługę oklejania samochodów jest w Białymstoku mnóstwo, wystarczy jedynie wybrać tę, która oferuje nam najlepsze warunki cenowe i doskonałą jakość. Profesjonaliści w agencji reklamowej mogą nam zaoferować nie tylko samo oklejenie, ale również projekt reklamy zgodnie z naszymi wymaganiami i możliwościami finansowymi. Zapoznaj się z ofertą – Oklejanie samochodów Białystok

Oklejanie aut w Białymstoku

Jak okleić samochód? Całościowe czy częściowe oklejenie auta

Możemy okleić całe auto – co wiąże się z wyższą ceną, albo tylko część. Opcją jest także zabezpieczenie wydruku przed blaknięciem i szybkim zużyciem poprzez naniesienie płynnego laminatu. Warto dowiedzieć się jakie maszyny stosuje wybrana przez nas firma i jakich używa farb, gdyż od nich również zależy jakość naszego wydruku i tym samym końcowego efektu w postaci oklejonego samochodu. Jeśli jest taka możliwość, należy zawsze obejrzeć pokazowy model auta, aby ocenić, czy jakość usługi jest na zadowalającym nas poziomie.

Oklejanie samochodów w Białymstoku

Oklejenie samochodu to również sposób na zmianę jego wyglądu

Ale oklejanie samochodów to nie tylko reklama. Drugą grupą klientów stanową ci, którzy z jakichś powodów chcą zmienić kolor swego pojazdu, a lakierowanie ze względu na bardzo duży koszt nie wchodzi w grę. Agencje specjalizujące się w oklejaniu mają w swojej ofercie bardzo szeroką paletę kolorów folii, zarówno w wersji błyszczącej jak i matowej. Dodatkowo dostępne są specjalne folie, między innymi o strukturze szczotkowanego metalu w różnych kolorach, folie satynowe, carbonowe. Wielu klientów dodatkowo decyduje się także na przyciemnianie szyb w samochodach. Oklejone specjalną antyrefleksyjną folią szyby znacznie podnoszą wartość estetyczną pojazdu i oczywiście zmniejszają ilość promieniowania UV.
Przeczytaj także Projektowanie ulotek reklamowych